Davetiye Plaza 2019 İndirim Kuponu Kodu

Hakkımızda

Davetiyeplaza.com bir "Şahline Reklamcılık & Matbaacılık" kuruluşudur.

Sektörde 17 yıldır yerini koruyan firmamız 2007 yılından beri online düğün davetiyeleri satış mağazasıyla internetten tüm dünyaya yayılmıştır. Tek reklamı müşteri memnuniyeti ve tavsiyesidir. Her geçen yıl, yeni müşterilerimizin memnuniyetinden gelen tavsiyesiyle firmamıza farklı il ve ilçelerden müşteri kazandırmıştır.

Davetiyeplaza.com online satış mağazamızda, müşteri temsilcilerimiz whatsapp ya da mail aracılığıyla müşterilerimize hizmet vermektedir. Müşterilerimizin sipariş vermek istediği ürünle ilgili tüm ayrıntıları anlatarak, verilen bilgiler dahilinde tasarımınızı hazırlayıp onayınıza sunar, onayınızın ardından basımını yaparak Türkiye'nin her yerine Yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak adresinize kadar ulaştırır.

Davetiye tasarımı; grafik & tasarım ekibimiz vermiş olduğunuz bilgileri kontrol ederek herhangi bir eksiklik veya yanlışlık olduğunda uyarıda bulunur, davetiye üzerine bastırmak istediğiniz bir fotoğraf var ise çözünürlüğü ve baskı uygunluğu hakkında bilgilendirir ve tavsiyelerde bulunur. Basıma alınan siparişiniz basım aşamasında ilk baskısı yapıldıktan sonra müşteri temsilcinizin kontrolü ve onayı dahilinde basıma devam eder. Baskı işlemleri biten siparişinizin kargo için paketlemesi için önce davetiyeler kutularına yerleştirilir, üzeri ayrıca poşet ile kaplanarak sıkıca koli bandı ile sağlamlaştırılır. Örneğin; Bursa'dan Diyarbakır'a gitmekte olan bir paket 3 ya da 4'ten fazla kargo aracı değiştirmekte olduğu için, bu aktarma esnalarında paketler elden ele atılarak taşınmakta ve iyi ambalajlanmayan paketler patlayıp siparişler deforme olabilmektedir. Ancak firmamızda göndermiş olduğumuz hiç bir siparişimiz bugüne kadar böyle bir sorunla karşılaşmamıştır.

Davetiyeplaza.com online davetiye satış mağazamızda satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini banka havalesi yaparak ekstra %5 indirim avantajından yararlanabilirsiniz. Ödemenizi kredi kartı ile ödeyebilir, dilerseniz tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar ödeme yapabilirsiniz. "Havale ile uğraşamam, kredi kartım yok, siparişlerimi teslim almadan ödeme yapamam" diyorsanız; sipariş bedelinizi kapıda Yurtiçi kargo görevlisine ister nakit ister kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi ile verilen siparişlerde sipariş tutarına ilave 15 TL hizmet bedeli eklenir. Bu bedel, Yurtiçi kargo ile yapılan anlaşma gereği kargo şirketi tarafından tahsilat hizmeti ve havale masrafları nedeniyle alınmaktadır. (Örneğin; Sipariş Tutarınız 150 TL + Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli 15 TL = Toplam 165 TL Yurtiçi kargo görevlisine teslimat sırasında ödeyeceğiniz tutar 165 TL olacaktır.)

 

BİR AŞK HİKAYESİ

Herşey 12 yıl önce başladı...

Firmamızın tanıtımı için amatörce basit bir web sitesi ile başlamıştık. Aslında amacımız sadece gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek için internet dünyasında tanıtımımızı yapmaktı. Amatörce oluşturduğumuz web sitemizin yayınından bir kaç gün sonra Antalya'da bir müşterimizden davetiye talebi aldık. Müşterimiz bizi google arama motorundan bulmuştu. Önce "Nasıl olur... Bursa'dan Antalya'ya nasıl göndereceğiz ki..." derken, ilk siparişimizi layığıyla yapıp yollamaya çalıştık. Davetiyeler Antalya'daki müşterimize ulaştığında müşterimiz telefonla arayarak teşekkürlerini iletti, memnun olduk. Sonra başka bir ilden başka bir müşteri... Başka bir ilden başka bir müşteri daha... Bu böyle devam ederken web sitemizi biraz daha düzenleyerek tanıtım sitesinden çıkarıp, davetiye modellerini sunup satış yapabileceğimiz bir e-ticaret sitesi haline getirdik.

Antalya'daki müşterimiz bizimle tekrar iletişime geçerek bir akrabasının davetiye siparişini vermek istedi. Sonra başka ilden başka bir müşterimiz bir akrabasına davetiye yaptırmak istedi. Müşterilerimiz tavsiye etti, yeni müşteriler edindik. Müşterilerimiz bizi tavsiye ettikçe biz memnun olduk, daha çok tavsiye edilebilmek için ve daha çok memnun edebilmek için çalıştık. Türkiye'nin 81 iline davetiye üretimi yaptık. Dünyanın bir çok ülkesine de davetiye gönderimi yaptık.

Müşteri memnuniyetinden başka hiç bir reklam yapmadık. Tek reklamımız yaptığımız işlerin kalitesi oldu. Öyle çalışmalıydık ki, memnun edemediğimiz tek bir müşteri bile olmamalıydı.

7/24 Online Matbaacılık dedik ve 7/24 facebook'tan, mail ile müşterilerimize anında cevap verebilmeye çalıştık. Sabaha karşı saat 03.00'te, Pazar günü sabah 07:00'de, gece 01:00'de... Her daim müşterilerimize hizmet verebilmek için çalıştık.

Kaliteyi anlatırken abartmadık, ki teslim aldıklarında beklediklerinden fazlasıyla karşılaştılar. Teslim süresine maksimum süreyi verdik, ama genelde bekledikleri tarihten önce teslim ettik. Genel bir alışılmış durumdur ki; matbaalarda iş geciktirilir ve çeşitli "Usta hastalandı, makina bozuldu, elektrikler kesildi" vb. gibi bahanelerle idare edilmeye çalışılır.

Matbaa malzemelerimizi temin ederken hep iyisini seçmeye çalıştık. Piyasada çin malı kağıt ve çin malı boyalar kullanılmakta ve genel rağbet bu yöndeyken kaliteli ithal malzemeler bulunamıyorken, araştırıp en kaliteli malzemeleri temin ederek, en kaliteliyi en uygun fiyatlarla satmaya çalıştık.

Aldığımız siparişleri tasarımdan baskıya, baskıdan kargoya kadar tüm aşamalarını kontrol ederek olası hata durumlarında telafi ettikten sonra eksiksiz ve hatasız biçimde kargolamaya özen gösterdik. Kargolama işlemlerinde her bir paketi tekrar bir poşet içine koyduktan sonra neredeyse bir koli bandını o pakette bitirecek kadar, hava ve sıvı teması oluşmayacak şekilde, paketler taşıma esnasında yırtılıp dağılmayacak şekilde hazırlandı. Kargo taşımacılığında da en az bizim kadar özenli çalışan bir kargo firmasını seçmeliydik, Yurtiçi kargoyu seçtik. Aldığımız her bir sipariş teslim edilene kadar takip etik.

Evlenirken davetiyelerini yapmış olduğumuz çoğu müşterimizin mutlaka bir yakınından da davetiye siparişi almışızdır. Ki düğün davetiyelerini yaptığımız çoğu müşterimizin çocukları olup doğumgünü davetiyesi isteyenler de oldu. Çocukları büyüdü, sünnet davetiyesi yaptıranlar da oldu.

Biz işimizi seviyoruz. Yaptığımız iş karnımızı doyurabiliyorsa ne mutlu... Fazla para kazanmak değil, bizi motive eden siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. 12 yıldır memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Biz işimize aşığız, işte budur; "Bir Aşk Hikayesi"...

Genel Koordinatör


Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları

Açıklama:

 

✓ Davetiye modellerimiz minimum 100 adet ve 50 adet katları şeklinde sipariş edilebilmektedir.

✓ Web sitemizdeki tüm ürünlerde %35'e varan indirim uygulanmıştır.

✓ Tüm bu indirimlere rağmen ödeme şekini havale/EFT seçen müşterilerimize ilave %5 indirim uygulanmaktadır..

✓ Dilerseniz ödemenizi kredi kartınız ile vade farklı 12 taksite kadar satın alabilirsiniz.

✓ 50 TL ile 300 TL arasındaki siparişlerinizde kapıda ödeme yöntemini seçebilirsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerde toplam sipariş tutarınıza 15 TL kapıda ödeme hizmet bedeli eklenecektir.

✓ Web sitemizdeki tüm davetiyelerde davetiye zarfı fiyata dahil olup, zarf gerektirmeyen zarfsız davetiye modelleri açıklama kısmında belirtilmiştir.

✓ Türkiye'nin her yerine; sipariş tutarınız ne olursa olsun, Yurtiçi Kargo ile adresinize kadar ücretsiz teslimat yapılmaktadır.

✓ Tüm dünya ülkelerine yurtdışı kargo gönderimi yapılmaktadır. Sipariş esnasında vereceğiniz adrese göre kargo hesaplaması otomatik yapılacaktır.

✓ Davetiye hazırlanma sürelerimiz maksimum 5 iş günüdür. Sipariş formunda ek ücret karşılığı acil baskı çözümü sağlanabilmektedir. Acil baskı seçilmesi halinde siparişiniz 1 ila 2 iş gününde kargoya verilecektir.

✓ Satın aldığınız ürünün tasarımı için sizinle whatsapptan iletişime geçilecektir, tasarımına onay vermediğiniz sürece siparişiniz işleme alınmaz.

✓ Detaylı bilgi için 0224 2504030 - 0532 3138602 no'lu telefonlardan arayabilirsiniz.